איך לחיות את הרגע גם כשקשה?

לחיות את הרגע, להתמקד במה שיש , להעריך, להינות הן כבר לא רק סיסמאות. כולנו יודעים ומודעים לעובדה שאי אפשר לדעת מה יהיה ובכל זאת אנו עדיין חיים בעבר או בעתיד ומפספסים את מה שיש פה ברגע זה. אז איך עושים את זה , איך שמים לב יותר לרגע הזה מהו בכלל… במיוחד בימים טרופים אלו. עיצות מעשיות שנתרגל כבר עכשיו כדי… לחיות את הרגע.

POTBEAN SPOTIFY iTunes

למה כדאי להעריך להתמקד ולחיות את הרגע?

אחד

נפחית רגשות אשמה וכעסים. כשאתם חווים את הרגע הזה במלואו ונהנים ממנו, אתם לא טרודים במטלות שעוד לא עשיתם או בשאר הפרעות שאינן קשורות בהווה. לומדים לשחרר לנהל רגשות

שתיים

להטעין את שק הסבלנות לקבל בהירות וכך להיות יותר פרודוקטיבים


שלוש

הקשבה מביטים רואים יותר . זה יגביר אהבה מצד הסובבים אתכם וישפיע לחיוב על הקשרים שלכם בחיים ועל תחושת האותנטיות והחיבור שלכם.

ארבע

אופטימיות הנאה שמחה

חמש

כשנתמקד ברגע הזה אנו נהיה יותר מודעים מה עושה לנו טוב מה מקדם אותנו משמח ונרצה לפתח הרגלים שיעזרו לנו להעריך  ולהינות יותר מהרגעים האלו.

שימו לב שהרגלים מפחיתים מאיתנו לקבל החלטות. לרוב לא קל לקבל החלטה אך אם יש הרגל אנחנו לא משקיעים אנרגייה בהתלבטויות זה פשוט אוטומטי קורה.

למשל לי יש הרגל בכל בוקר לקום מוקדם לפני שהבית מתעורר לשבת במרפסת עם כוסקפה ופשוט להתבונן ובכל פעם אני רואה דברים חדשים ויש גם ספר זה הזמן שהרגלתי את עצמי לקרוא בבוקר וגם רגע לפני שהולכת לישון. אפילו אם העיניים כבר שורפות זה הרגל גם חצי עמוד. וזה מאפשר להתמקד להינות להעריך ולחיות את הרגע.

אתם לא חייבים לחכות לרגע הזה שתהיו חופשיים שלווים יותר מאושרים או שהמצב פה בארץ ובעולם ישתנה.

זה העתיד אנחנו לא יודעים מה ומתי כל זה יגמר. מה שאנחנו יודעים זה מה שיש עכשיו פה היום ברגע הזה.

אנו במסע של אי שפיות מטורף ודווקא עכשיו אתם צריכים הכי את עצמכם. תשלפו מותניים ותעברו מכשול מכשול. נכון הלב שלנו נדרש לעבודה קשה והחיים היוצרים שינויים כל כך תובעניים ובכל זאת לא משנה איפה אתם נמצאים במסע אפשר להתחיל ברגע זה להנות מהפירות שבדרך. תפקחו עיניים גם בכוח והביטו וחפשו בכל דבר את הטוב. בכל דבר.תתאמצו גלו חמלה כלפי עצמכם וכלפי האחרים וגם אם טעיתם לא הספקתם, הצלחתם הבינו מה קרה והמשיכו קדימה.

החופש והאושר הזה נמצאים ומתחילים במקום שבו אתם נמצאים עכשיו

דילוג לתוכן