סיפור לשבת איך להחזיר אהבה?

סיפור על  על אמונה אומץ וחוזקות שלא תמיד אנחנו מאמינים שיש לנו אותם , כי אתם יודעים… כשרוצים משהו מכל הלב, אפילו השמיים הם כבר לא הגבול!

3 שערות של אריה

יום אחד הגיעה אשה אל קוסם הכפר וביקשה ממנו שיכין לה שיקוי אהבה כדי שיחזיר אליה את אהבתו של בעלה. אמר לה הקוסם שלשם כך יזדקק ל-3 שערות משפמו של אריה. לקחה האישה בשר יצאה אל היער והניחה לפני המערה של האריה את הבשר וטיפסה על עץ גבוה. בערב הגיע האריה ריחרח אותה, לקח את הבשר ונעלם במערה. כך עשתה כל יום ובכל יום עמדה קצת יותר קרוב אל האריה, עד שביום השלושים הניחה את הבשר ועמדה לידו. כשהגיע האריה הביטה ישר לתוך עיניו שלחה יד ותלשה שלוש שערות משפמו. האריה לקח את הבשר ונעלם במערה. כשחזרה אל הקוסם שאל אותה איך השגת את השערות של האריה. סיפרה לו האשה כל מה שעשתה ואז אמר לה הקוסם: “את אשה טובה ואם היית מספיק חכמה, אמיצה וסבלנית לעשות מעשה כזה ולתלוש שערות משפמו של האריה, אני בטוח שתוכלי לחזור הביתה ולהחזיר אליך גם את אהבת בעלך”.

נקודה למחשבה

תאמינו בעצמכם! יש לכם הרבה יותר אומץ ממה שאתם חושבים. בתוך כולנו יש עוצמה יצירתיות ומשאבים כה רבים ונוספים שאנחנו לא מודעים אליהם. והדרך להכיר אותם היא לחוות ולהיפגש איתם. סילחו ושחררו את מה שהיה, אל תתנו לדברים כאלו לחסום ולעכב אתכם לנסות. זיכרו שהרבה פעמים מפגש עם רגשות כואבים גורם לנו לצאת למסע שבמהלכו… אפשר גם לקבל מתנה- את חיינו בחזרה. אז אם ברצונכם לשנות משהו בחייכם תציבו לכם מטרה: בעסק, בזוגיות, מול הילדים ומול עצמכם. תאמינו בה, דמיינו ותרגישו איך זה ייראה כשתשיגו אותה – צאו לדרך. 

ספרו לי מה לקחתם

סיפורים תמיד הקיפו את עולמי ועם הזמן הם הפכו לדרך חיים. בכל שבוע מפורסם סיפור אחר שמוצמדת לו נקודה למחשבה שמהווה תובנה ומוסר השכל שניתן ליישם אותו באותו הרגע. קחו לכם פיסה של אופטימיות ואושר מכל סיפור וזיכרו אמנם זה רק סיפור, אבל אולי זה יכול להיות גם הסיפור שלכם? 

לסיפורים נוספים

איך להתגבר על פרידה בזוגיות

דילוג לתוכן